آشنایی با نحوه مهاجرت تحصیلی به هلند

تمامی متقاضیان مهاجرت تحصیلی هلند نیاز به آشنایی با نحوه مهاجرت و همچنین شرایط اخذ ویزای تحصیلی هلند دارند. زیرا شرایط مهاجرت تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی کشور هلند نسبت به دیگر کشور های اروپایی تفاوت هایی داشته که دانستن آن ها باعث می شود متقاضیان با آگاهی و دانش بیشتری در این مورد تصمیم گیری نمایند.

آشنایی با مهاجرت تحصیلی هلند

آشنایی با نحوه مهاجرت تحصیلی هلند و همچنین شرایط و قوانین آن موجب می شود تا افراد متقاضی راحت تر در رابطه با این موضوع تفکر کرده و در نهایت تصمیم گیری نمایند.

هر کشوری برای مهاجرت افراد خارجی دارای قوانین و مقررت خاص خود هستند و کشور هلند نیز از این قائده مستثنی نیست. کشور هلند یکی از کشور های اروپایی بسیار پیشرفته و مدرن در صنعت و کشاورزی بوده و ادامه تحصیل در هلند یک فرصت ایده آل برای افرادی است که قصد تحصیل در دوره های مهندسی و کشاورزی را دارند.

یکی از مهم ترین مزیت های ادامه تحصیل در کشور هلند، امکان اشتغال در این کشور به مدت یکسال پس از فارغ التحصیلی می باشد. البته پس از این دوره یکساله امکان اخذ ویزای کار و همچنین اقامت دائم در این کشور وجود خواهد داشت. تدریس رشته های تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات هلند همواره به زبان انگلیسی و آلمانی است و همچنین دوره های آموزش زبان آلمانی نیز در اکثر دانشگاه های این کشور در سطوح مختلف برگزار می شود.

گرفتن ویزای تحصیلی هلند

کشور هلند جزء کشور های عضو شنگن است و مهاجرت تحصیلی هلند نیاز به اخذ ویزای شنگن دارد.

انواع ویزای تحصیلی هلند به صورت دوره های کوتاه مدت و بلند مدت صادر می شود. دوره کوتاه مدت همواره سه ماه است و دوره بلند مدت بیشتر از سه ماه می باشد.

برای گرفتن ویزای تحصیلی هلند باید مدت زمان دوره تحصیلی خود را مشخص کرده و سپس با توجه به آن نوع ویزای مورد نیاز خود را تعیین کرد.

درخواست گرفتن ویزای تحصیلی هلند از سفارتخانه‌های این کشور در ایران امکان پذیر است و پس از ثبت درخواست باید مدارک مورد نیاز جمع آوری و برای سفارتخانه ارسال شود. لازم است بدانید که دانشگاه‌های کشور هلند همواره از دانشجویان بین المللی برای اخذ ویزای تحصیلی حمایت می نمایند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.موارد ضروری مشخص شده اند. *

Solve : *
26 + 6 =