شرایط مهاجرت تحصیلی به استرالیا بدون نیاز به مدرک زبان

شرایط مهاجرت تحصیلی به استرالیا بدون نیاز به مدرک زبان

مهاجرت به استرالیا تحصیلی یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد و به دلیل رنک بالای دانشگاه های این کشور بسیار مورد توجه دانشجویان قرار گرفته است.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا را می توان سریعترین روش برای مهاجرت به این کشور دانست و فرد متقاضی جهت مهاجرت از این طریق باید شرایطی داشته باشد.

یکی از مهمترین دلایلی که بسیاری را به مهاجرت تحصیلی استرالیا راغب می نماید امکان کاریابی ساده در استرالیا دانست، به گونه ای که پس از اتمام تحصیل می توانید به راحتی در این کشور مشغول به کار کردن شوید.

مهاجرت به استرالیا جهت تحصیل راه ساده ای نیست و باید حتما شرایط و قوانینی که برای اینکار در نظر گرفته شده را داشته باشید و جهت پشت سر گذاشتن هرچه بهتر این پروسه بهتر است با یک وکیل مهاجرت مشورت نمایید. باید بدانید که می توانید تمامی مقاطع را جهت تحصیل در استرالیا انتخاب نمایید.

شرایط مهاجرت به استرالیا تحصیلی

مهاجرت به استرالیا جهت تحصیل فرد متقاضی باید شرایطی داشته باشد. کشور استرالیا با اینکه جمعیت کمی دارد از نظر جذب دانشجویان خارجی در رتبه سوم جهانی قرار گرفته است و ۸ دانشگاه این کشور در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است و به همین دلیل انتخاب مناسبی جهت تحصیل خواهد بود.

استرالیا کشوری گران به شمار می رود و به همین دلیل تحصیل در دانشگاه های خصوصی آن با هزینه ای بسیار بالا امکان پذیر خواهد بود. خوشبختانه دولت استرالیا ۲۰۰ میلیون دلار از بودجه کل کشور را به بورسیه دانشجویان در مقاطع تحصیلی مختلف اختصاص داده است. درنتیجه دانشجویان بورسیه شده به راحتی می‌توانند در این کشور زندگی کنند.

فرد متقاضی باید حتما مهارت های زبانی بالاتر از ۴-۵ آیلتس را داشته باشد و البته این نمره برای اجازه ثبت نام می باشد و جهت تحصیل در دوره کارشناسی فرد متقاضی باید حتما نمره بالاتر از ۶ در هر چهار مهارت آیلتس را داشته باشد. در استرالیا نیز دوره های تحصیلی دقیقا مشابه با ایران می باشد.

در ادامه مطالعه کنید:
شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه‎های استرالیا
لیست دانشگاه‎های استرالیا

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.موارد ضروری مشخص شده اند. *

Solve : *
20 + 23 =