بهترین موسسه اعزام دانشجو به نیوزلند در تهران

اعزام دانشجو به نیوزلند

اعزام دانشجو به نیوزلند در مقاطع تحصیلی مختلف امکان پذیر می باشد و به دلیل اهمیت علمی دانشگاه های نیوزلند، بسیاری تمایل به مهاجرت تحصیلی به نیوزلند دارند.

این کشور در قاره اقیانوسیه و در نزدیکی کشور استرالیا واقع شده است. دانشگاه های نیوزلند رتبه علمی بالایی داشته و زبان رسمی این کشور به دلیل اینکه انگلیسی و مارونی می باشد تحصیل در دانشگاه های نیوزلند به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

لازم به ذکر است که اعزام دانشجو به این کشور و اخذ اقامت از راه تحصیل ساده ترین روش خواهد بود و این روش مهاجرت را می توان ساده ترین راه اخذ اقامت این کشور دانست.

افراد فارغ التحصیل از دانشگاه های نیوزلند می توانند در این کشور به تحصیل خود ادامه دهند. جهت اعزام دانشجو  باید حتما دعوتنامه یکی از دانشگاه های نیوزلند را داشته باشید و دانشگاه های این کشور دارای رتبه خوب بین دانشگاه های جهان قرار گرفته است.

هزینه های اعزام دانشجو 

یکی از مهمترین موارد قابل توجه را می توان میزان هزینه هایی دانست که باید حتما به آن توجه داشته باشید. هزینه های تحصیل در دانشگاه های پزشکی و غیرپزشکی نیوزلند به گونه ای است که هر ساله حدود ۲۵ الی ۳۰ هزار دلار نیوزلند باید صرف امور خورد و خوراک، اقامت و تحصیل در این کشور نمایید.

دانشگاه های نیوزلند نیز مانند بسیاری از دانشگاه های جهان از دانشجویان شهریه دریافت می نمایند و باید بدانید که جهت تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی امکان کار کردن برای دانشجو امکان پذیر خواهد بود و می توانید بسیاری از هزینه های زندگی را از این طریق تامین نمایید.

جهت اعزام دانشجو باید حتما شرایط خاصی داشته باشید که از جمله شرایط اعزام دانشجو نیوزلند می توان به داشتن سوابق تحصیلی درخشان، ارائه انگیزه نامه، مدرک زبان و … اشاره نمود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.موارد ضروری مشخص شده اند. *

Solve : *
13 + 2 =