بررسی شرایط تحصیل در دانمارک بدون مدرک زبان ۲۰۲۰

شرایط تحصیل در دانمارک

داشتن شرایط تحصیل در دانمارک یکی از مهمترین مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد و در صورتی که شرایط تحصیل در دانمارک را نداشته باشید امکان تحصیل در این کشور برایتان وجود نخواهد داشت. دانمارک از اهمیت تحصیلی بالایی برای جهان برخوردار بوده و دارای دانشگاه های برتر جهان می باشد که توانسته نظر بسیاری از دانشجویان را به خود جلب نماید. دانشگاه های دانمارک در جای جای شهر های آن پراکنده شده اند و هر یک از دانشگاه های این کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و از جمله دانشگاه های رنگ عالی به شمار می روند و بهترین استادان در آنها مشغول آموزش به دانشجویان هستند. کشور دانمارک شرایط زندگی مناسبی نیز برای اقامت داشته و از جمله کشور های آرام اسکاندیناوی به شمار می رود. تحصیل در دانشگاه های دانمارک احتمال اخذ اقامت یکی از کشور های اروپایی را به شما خواهد داد و در صورتی که شرایط اقامت در دانمارک را داشته باشید گرین کارت به شما اعطا خواهد شد. دانمارک هرساله میزبان خیل عظیمی از دانشجویانی است که تمایل به تحصیل در این کشور دارند و البته یکی از مهمترین شرایط تحصیل در دانمارک را می توان داشتن دعوتنامه از طرف یکی از دانشگاه های این کشور دانست.

مهمترین شرایط تحصیل در دانمارک

از جمله مهمترین شرایط تحصیل در دانمارک می توان به داشتن مدارک مورد نیاز برای تحصیل اشاره کرد و باید کلیه مدارک را به صورت کامل ارائه نمایید. از جمله مهمترین مدارک مورد نیاز می توان به مدارک احراز هویت اشاره کرد و این مدارک شامل: عکس، کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت و… خواهد بود. ارائه مدارک تحصیلی نیز از جمله ضروریات خواهد بود و باید حتما مدارک اصل تحصیلی خود را در مقطع قبلی و تمامی مقاطع تحصیلی خود ارائه نمایید. تسلط بر زبان انگلیسی از جمله ضروریات خواهد بود و حتما باید حداقل نمره ۶/۵ از آیلتس را دریافت کرده باشید. یک استاد مشاور است که می تواند شما را در اخذ ویزای تحصیلی دانمارک یاری رساند و به همین دلیل باید حتما نظر یک استاد مشاور را به خود جلب نمایید. یکی از مهمترین شرایط تحصیل در دانمارک را می توان داشتن سوابق تالیفی مانند کتاب و مقالات بین المللی دانست که بی شک برای هر دانشجویی نیاز بوده و هرچه تعداد آن بیشتر باشد میزان درصد قبولی شما نیز بیشتر خواهد شد. توجه داشته باشید که کلیه مدارک ارائه شده توسط شما باید به زبان انگلیسی ترجمه شده و مهر دارالترجمه خورده باشند.

هزینه ها از جمله شرایط تحصیل در دانمارک

یکی از مهمترین شرایط تحصیل در دانمارک را می توان هزینه های آن دانست چرا که حتما باید بتوانید از پس هزینه های دانشگاه و زندگی برآیید. برای هزینه های تحصیل در دانمارک نمی توان یک رقم خاص در نظر گرفت چرا که عوامل متعددی می توانند تعیین کننده میزان هزینه های تحصیل باشند و از جمله مهمترین آنها می توان به نوع رشته تحصیلی و دانشگاه اشاره کرد. در صورتی که به زبان دانمارکی در دانشگاه های این کشور به تحصیل بپردازید امکان تحصیل رایگان برایتان وجود خواهد داشت و در غیر اینصورت هزینه های تحصیل بین ۶ الی ۱۲ هزار یورو در سال متغیر خواهد بود. دانمارک از جمله کشور های گران جهان به شمار می رود و حتما باید از توانایی مالی خود اطمینان داشته و سپس اقدام به اخذ ویزای تحصیلی آن نمایید. به صورت میانگین برای یک ماه خورد و خوراک و اجاره خانه در دانمارک باید هزینه ای بین ۶۰۰ الی ۸۰۰ یورو کنار گذاشته باشید. البته دانشجو از بدو ورود به خاک دانمارک از خدمات بیمه بهره مند خواهد بود و اصلی ترین هزینه دانشجو می تواند اجاره خانه در این کشور باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.موارد ضروری مشخص شده اند. *

Solve : *
24 + 28 =