دریافت اقامت اوکراین با خرید ملک

یکی از راه‌های دریافت اقامت اوکراین با خرید ملک است. شما می‌توانید با سرمایه‌گذاری و خرید ملک در اوکراین اقامت دائمی این کشور را به دست آورید. با توجه به قانون مهاجرت، برای دریافت اقامت اوکراین با خرید ملک، لازم است که حداقل مبلغ ملک خریداری‌شده هزار دلار آمریکایی باشد. این سرمایه‌گذاری باید از طریق مقررات تعیین شده توسط کابینه وزراء اوکراین انجام و ثبت شود.

الزامات سرمایه گذاری

برای اینکه یک سرمایه گذاری خارجی به سهولت در اقتصاد دولت اوکراین وارد شود که منجر به دریافت حق اقامت در اوکراین گردد، باید مراحل خاصی طی شوند که عبارت‌اند از:

  • ابتدا باید در یک شرکت اوکراینی سرمایه گذاری خود را انجام دهید و یا اینکه یک شرکت در اوکراین تأسیس کنید.
  • حداقل مبلغ سرمایه گذاری شده باید ۱۰۰۰۰۰ دلار آمریکایی باشد.
  • سرمایه گذاری باید به صورت یک ارز مبادلاتی خارجی باشد. این ارزها عبارت‌اند از دلار آمریکا، دلار استرالیا، دلار کانادا، دلار سنگاپور، یورو، پوند، فرانک سوئیس، کرون دانمارکی، نروژی و چک، ین ژاپن، یوان چینی و کره‌ای و یا فلزات گران‌بها باشند.
  • با توجه به مقررات، سرمایه گذاری باید به طور رسمی توسط وزارت اقتصاد اوکراین ثبت گردد.
  • و در نهایت مبلغ سرمایه گذاری شده باید منشأ قانونی داشته باشد.

نحوه دریافت اقامت با خرید ملک

شهروندان خارجی که مایل به دریافت اقامت دائم اوکراین هستند، تصور می‌کنند که تنها خرید ملک به مبلغ هزار دلار به آن‌ها این اجازه را می‌دهد که مقیم اوکراین شوند. در صورتی که چنین نیست. از آنجا که خرید ملک سرمایه گذاری برای نیازهای شخصی فرد محسوب می‌شود و به توسعه اقتصادی کشور کمکی نمی‌کند، چنین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری واقعی قلمداد نمی‌شود. انتقال پول به منظور سرمایه گذاری، باید به نحوی انجام شود که منجر به توسعه اقتصادی کشور شود. بهترین راه برای انجام این کار، باز کردن یک شرکت در اوکراین است که نه تنها سود خود را به مالک می‌دهد، بلکه هم‌زمان اقتصاد اوکراینی را نیز تقویت می‌کند.

اگر شخصی برای اخذ اقامت قصد خرید خانه داشته باشد، می‌تواند این کار را از طریق سرمایه گذاری در یک شرکت اوکراینی هم انجام دهد.

نکاتی در مورد دریافت اقامت با خرید ملک

ثبت‌نام برای دریافت اقامت دائم اوکراین می‌تواند از شش ماه تا یک سال طول بکشد. بنابراین، توصیه می‌شود بلافاصله پس از باز کردن یک شرکت و ارسال اسناد آن، برای اقامت موقت خود درخواست کنید. بهتر است این کار را از طریق اجازه کار به عنوان مدیر شرکت انجام دهید. با این روش می‌توانید اقامت موقت اوکراین را تا یک سال به دست آورید که در پایان هر سال قابیلت تمدید هم دارد.

اگر شما قصد خرید مسکن با سرمایه گذاری در یک شرکت را دارید، بهتر است این کار را در اسرع وقت انجام دهید. سرعت در انجام این امور به حفظ ارزش دارایی شما کمک خواهد کرد.

پس از دریافت کارت اقامت دائم، می‌توانید شرکت را منحل کنید. پس از انحلال شرکت، تمام دارایی‌ها به صاحب آن بازگردانده می‌شود. در نتیجه، وضعیت مالکیت املاک و مستغلات که در هزینه شرکت بوده است، به فرد منتقل می‌شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.موارد ضروری مشخص شده اند. *

Solve : *
18 + 30 =