ویزای تحصیلی استرالیا بدون مدرک زبان

ویزای تحصیلی استرالیا بدون مدرک زبان تنها در شرایط خاصی امکان پذیر است که لازم است افراد از این شرایط کاملا آگاه باشند. دلیل این موضوع نیز این است که بسیاری از افراد سودجو اقدام به فریب متقاضیان مهاجرت تحصیلی استرالیا نموده و به دروغ وعده اخذ ویزای تحصیلی استرالیا بدون مدرک زبان را می دهند.

شرایط اخذ ویزای تحصیلی استرالیا بدون مدرک زبان

به طور کلی یکی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای تحصیلی به کشور های مختلف ارائه مدرک زبان است و اکثر دانشگاه های خارجی و همچنین سفارتخانه ها به این موضوع توجه دارند. ویزای استرالیا بدون مدرک زبان تحت شرایط و قوانین خاصی امکان پذیر است. برخی از دانشگاه های کشور استرالیا نیز اقدام به پذیرش دانشجو بدون مدرک زبان انگلیسی و تحت شرایط خاص می نمایند. از جمله مهم ترین شرایط اخذ ویزای این کشور بدون تافل و آیلتس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دانشجویان دارای ویزای انگلستان، کانادا، آمریکا و…
  • دانشجویانی که یکی از دوره های آموزشی خود را در کشور های ایرلند، کانادا و… گذرانده باشند.

دانشجویان خاصی که مورد حمایت وزارت امور خارجه باشند.

روش های مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان

همانطور که گفته شد اخذ ویزای این کشور بدون مدرک زبان تحت شرایطی امکان پذیر است اما روش های دیگری برای مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان نیز وجود دارد. پناهندگی و سرمایه گذاری در کشور استرالیا از جمله مهم ترین روش های مهاجرت به استرالیا بدون نیاز به مدرک زبان می باشد. بهره مندی از قانون آخرین بازمانده خانواده نیز برای مهاجرت به کشور استرالیا بدون مدرک زبان مناسب است. طبق این قانون اگر تمامی اعضای خانواده در کشور استرالیا مستقل بوده و تنها یک عضو از خانواده به عنوان آخرین بازمانده در این کشور مستقل نباشد، امکان مهاجرت آخرین بازمانده به استرالیا بدون مدرک زبان وجود خواهد داشت.

سودجویان و شرکت های غیر رسمی همواره در تبلیغات خود به دروغ و برای فریب متقاضیان و کلاه برداری از آن ها ادعای اخذ ویزای دانشجویی استرالیا بدون مدرک زبان نموده و اقدام به سوء استفاده از اعتماد متقاضیان می کنند. بنابراین توصیه می شود در این موارد همواره با کارشناسان و مشاوران باتجربه ما مشورت کرده و از راهنمایی ها و مشاوره های آن ها بهره مند شوید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.موارد ضروری مشخص شده اند. *

Solve : *
27 + 25 =